GO CHINA

Miło jest wygrywać w konkursach! Raport dotyczący sektora e-commerce w Chinach to nagroda od People’s Square za mój pomysł dotyczący eksportu polskich produktów do Państwa Środka.

Chińczycy coraz bardziej świadomi katastrofy ekologicznej w swoim kraju mogliby pokusić się na zdrową, ekologiczną żywność. Kampania reklamowa polskich miodów, produkowanych przez pszczoły zbierające nektar i pyłki wśród zielonych traw i kolorowych kwiatów miałaby szanse np. w kategorii Tea, Food & Supplements na TaoBao. Dodatkowo miody mają długie terminy przydatności, są szczelnie pakowane, a takie z cetyrifikatem unijnym już w ogóle mogłyby zrobić furorę w Chinach.

/ Raport „Wirtualny Gigant: Sektor e-commerce w Chinach” został napisany przez analityków Karola Piekuta oraz Maximiliana Piekuta. Publikacja jest poradnikiem dla polskich przedsiębiorców zamierzających wejść na rynek chiński poprzez jedną z platform e-commerce.

Właścicielem praw autorskich publikacji jest Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych Invest in Poland (PAIiIZ). Publikację sfinansowano ze środków Ministerstwo Rozwoju RP.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s